Podsumowanie roku 2021w wykonaniu firmy Airwheel Technology

Podsumowanie roku 2016 w wykonaniu firmy Airwheel Technology

Rok 2016 był rokiem bardzo przełomowym dla marki Airwheel, firma wprowadziła na rynek wiele nowych produktów, które zyskały i cały czas zyskują ogromną popularność na całym świecie.

W zeszłym roku oficjalnie zaprezentowane zostały 3 nowe serie produktów: seria R, E oraz C. Ponadto firma wprowadziła nowe modele w istniejących już rodzinach urządzeń a mianowicie modele S8 i Z5. W paru zdaniach przybliżymy 6 nowych urządzeń które dostępne są już oficjalnie w Polsce u Autoryzowanego dystrybutora firmy Airwheel Polska

Airwheel Z5

Po ogromnym sukcesie które odniosły hulajnogi elektryczne Airwheel Z3 i Z3T wprowadzono do sprzedaży hulajnogę przeznaczoną dla osób szukających bardzo solidnej konstrukcji.

Model Z5 wyposażony jest w akumulator o pojemności 170Wh, akumulator można w bardzo łatwy sposób wyciągnąć co umożliwia bezpośrednie go ładowania. Hulajnoga osiąga maksymalną prędkość na poziomie /h oraz zasięg około 18km.

W modelu Z5 zastosowano nowy system składania urządzenia dzięki któremu czas potrzebny na złożenie hulajnogi wynosi niespełna 10 sekund.

Airwheel S8

Model S8 to pojazd który ma zalety pojazdów z rodziny segway lecz jest o wiele lżejszy, waży jedyne 14,5kg oraz posiada wbudowane siodełko. Co jeszcze wyróżnia model S8 ? Bardzo mocny akumulator w stosunku do wagi pojazdu. S8 posiada akumulator o pojemności 260Wh dzięki czemu nie musimy martwić się ładowaniem urządzenia przez 27km jazdy.

Seria E – modele E3 i E6

Seria E to pojazdy sprzedawane pod hasłem „Najlżejsze skutery elektryczne na świecie” i Model E6 największym przebojem wdarł się na Europejski rynek, ten malutki skuter waży jedyne 14kg, rozpędza się do /h oraz na jednym ładowaniu jest w stanie przejechać 27km.

Te parametry robią wrażenie zwłaszcza biorąc pod uwagę, że skuter umożliwia wygodne podróżowanie w pozycji siedzącej oraz po złożeniu zajmuje bardzo nie wiele miejsca.

Seria R – Składany rower elektryczny

W Listopadzie roku 2016 na targach EICMA w Mediolanie zaprezentowana została nowa seria urządzeń która w przyszłości ma być rozszerzania o kolejne rowery. Serię R zapoczątkował model R3. Wzorem innych pojazdów marki Airwheel rower ma małą wagę, jest składany by wyeliminować aspekt problemów z przechowywaniem oraz wyposażony w akumulator litowo jonowy zapewniający dalekie zasięgi zarówno w trybie wspomagania jak i w trybie jazdy bez konieczności pedałowania.

Seria C – Multimedialny kask sportowy z wbudowaną kamerą

Ten produkt zostawiliśmy na koniec. Nie ze względu na datę jego premiery ponieważ ta odbyła się w połowie roku co przez inny charakter tego produktu.

Airwheel C5 bo o nim mowa to kask przeznaczony do uprawiania narciarstwa, snowboardu, wspinaczki górskiej czy kolarstwa. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi bezpieczeństwa, jednak nie jest to jego jedynie zadanie. Kask wyposażony został w kamerę sportowa nagrywającą w rozdzielczości 2k, aparat szerokokątny, głośniki oraz system głośnomówiący.

Całość tej elektroniki obsługiwana jest przyciskami znajdującymi się na kasku w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. To wszystko sprawia, że chcąc odebrać telefon, przełączyć piosnkę, zrobić zdjęcie czy nagrać film nie musisz się już zatrzymywać. Wystarczy jedno kliknięcie by rozpocząć pracę kasku.

Przed nami rok 2017. Jeszcze dobrze się nie zaczął a już 7 stycznia premiery nowych produktów. Czym teraz zaskoczy nas Airwheel ? Zdradzić nie możemy, lecz patrząc na produkty stworzone w roku 2016 na pewno osiągną ogromny sukces.

Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji o produktów zapraszamy na stronę tam każdy produkt jest dokładnie opisany wraz z specyfikacją oraz galerią zdjęć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *